Бюро перекладів «КАМПУС» надає якісні послуги усного та письмового перекладів з різних мов. Співробітниками бюро перекладів є виключно дипломовані перекладачі з досвідом роботи в сфері усних і письмових перекладів.

Ми виконуємо переклади юридичної, економічної, медичної, комерційної та ін. документації, художніх текстів в стислі терміни.Бюро перекладів «КАМПУС» надає якісні послуги усного та письмового перекладів з різних мов.

Співробітниками бюро перекладів є виключно дипломовані перекладачі з досвідом роботи в сфері усних і письмових перекладів. Ми виконуємо переклади юридичної, економічної, медичної, комерційної та ін. документації, художніх текстів в стислі терміни.

Надаємо послуги ПРИСЯЖНОГО перекладу (усний та письмовий) в ПОСОЛЬСТВІ ТУРЕЧЧИНИ (yeminli tercüman) та ПОЛЬСЬКИЙ ПРИСЯЖНИЙ ПЕРЕКЛАД.

Форма онлайн замовлення:
(У випадку ОНЛАЙН замовлення снижка 10%)

Прикріпити файл
Дозволені типи файлів: rar, jpg, png, zip, pdf. Максимальний розмір файлу 10 Мб.

Наші переваги:

Швидкий зв'язок:
ви можете зателефонувати нам по телефону, написати на електронну пошту або написати у Вайбер, Ватсап або Телеграм в будь-який час доби і отримати оперативну відповідь щодо ціни і термінів виконання вашого замовлення.

Робота кур'єра:

наш кур'єр забере Ваші документи і доставить або відправить Ваші переклади в будь-яку точку України;

Гнучкі ціни та знижки:

ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і надаємо знижки постійним клієнтам.

Висока якість перекладів:

за спеціальними запитами Ваші переклади можуть бути вичитані носіями мови.

Присяжний переклад в посольствах:

ми працюємо з присяжними перекладачами Посольства Туреччини і посольств інших держав.